VOLVO V60 1.5 T3

Sportswagon’un yeni nesli olan volvo v60 çok yönlü, zarif ve sportif bir modeldir. Tasarımdaki vizyon ailelere özel bir kullanım konforu sağlamaktır. Çok yönlü aile modeli olmakta ve güçlü motorları, gelişmiş şasisi, çeşitli sürüş modları ile heyecan verici bir sürüş deneyimi sunuyor. İskandinav işçiliğinin teknoloji ile birleşmesinden oluşan iç tasarımı keyifli vakit geçirmek için harika bir alan sunuyor. İç ve dış tasarımı ile bütünlük arz eden model, kalitesi ile hedeflerini gerçekleştirmektedir.

Temel Özellikleri

Çok sessiz bir şekilde çalışan araç, sıra dışı bir yakıt verimliliği sunuyor. Koltuklarında beş destekleyici bir konfor bulunuyor. Katlanan arka koltuk arkalığı ile de 60/ 40 oranında bölünme sağlanıyor. Katlanır koltuk arkalığı elektrik ile çalışmakta ve opsiyonel özellikleri içerisinde yer almaktadır. Sınıfındaki en büyük bagaj alanına sahip olan yeni V60 arka koltuk aralığında üst kısmına kadar toplamda 529 litre bir hacme sahiptir.

Tasarım Özellikleri

Dış ayrıntıları çok iyi işlenen V60, yeni nesil Volvo otomobillerden biri olmaktadır. Izgara kısmı önde ana tema oluşturuyor. Yanlardaki çıkıntılı kısımlar ise otomobilin atletik karakterini göstermektedir. Arka omuzlar oldukça güçlü ve dinamik yetenekleri en çok dikkat çeken volvo v60 1.5 t3 özellikleri arasında yer alıyor. Uzun ve derin yan camlar V60’ın pratikliğini yansıtmaktadır. Bu şekilde kabine bol ışık giriyor. Otomobile güçlü bir kimlik kazandıran özelliklerinden biri de LED ön farlardır. T şeklindeki ışık simgesi gücü yansıtmaktadır. Diğer yol kullanıcılarının gözünün kamaşmasının önlemek amacı ile kısa ve uzun farlar arasında geçişler olmaktadır. İç kısmı ilham verici güzellik olmakta ve şık orta dokunmatik ekranında dikey orta şeritler yer alıyor. Kabinde kullanılan malzemeler modern İsveç lüksü hissettirmektedir. İç kısımda panoramik tavan, doğal aydınlatma sağlıyor.

Sürüş Özellikleri

Sıra dışı kontrol sağlayan şasisi ile dinamik sürüş karakterine sahip araç, ön süspansiyon çift üçgen kollu bir tasarıma sahip olmaktadır. Arka kısımda ise Volvo Cars’ın yenilikçi sistemi olan entegral link yer alıyor. Daha keskin tepkiler sağlamak amacı ile tasarımda hafif malzemelere yer verilmiştir. Her türlü yolda mükemmel konfor sağlamaktadır. Kendinize göre ayarlanmış bir sürüş deneyimi için farklı sürüş modları bulunuyor. Ön koltuklar arasında döner düğmesi ile otomatik şanzıman, motor, frenler, direksiyon, denge kontrol sistemi, motor stop ve start fonksiyonu ayarlanabiliyor. Sürüş modları arasında geçiş yaparken Four- C sistemi süspansiyon özelliklerini ayarlamaktadır.

Teknolojik Özellikleri

Otomobilde çoğu fonksiyon dokunmatik ekran üzerinden kontrol edilmektedir. Şık tasarımı ile Volvo v60 resimleri içerisinde kaliteli ve güvenli kullanım sağlıyor. Net grafikler ile dikkatinizin azaltılması sağlanıyor. Dikey yapısı ile de haritaların okunması kolaylaşıyor. Teknolojik özellikleri ile sürüşünüz daha zevkli ve kolay olmaktadır. Dijital sürücü ekranı önemli bilgileri doğrudan önünüze yerleştirmektedir.

Volvo V60 1,5 t3 Fiyatı

Sesli kontrol fonksiyonu ile sadece konuşarak telefon, medya, navigasyon ve klima gibi fonksiyonları kullanabilirsiniz. İleri düzey konfor sağlayan model 2018 yılının 3. Çeyreğinden itibaren teslim edilecektir. Momentum versiyonu için 40.100 Euro ve Inscription versiyonu için 44.350 Euro Volvo V60 fiyatı belirlenmiştir. Bu ülkemize gelene kadar eklenen Volvo V60 1,5 t3 Ötv Fiyatı ile 345 bin TL’den başlayacak rakamları tekabül eder. Üst paketlerde ise fiyat 450 bin TL’yi geçmesi bekleniyor.

VOLVO V60 1.5 T3 ÖTV Fiyatı

Yaşanan fiyat değişimlerinden en çok etkilenen sektörlerin başında otomotiv sektörü gelir. Vergilerde yapılan ÖTV değişimleri ile volvo v60 ötv fiyatı aralıklarını değiştirmekte ve otomobilin anahtar teslimi fiyatlarına da yansımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.