Volvo Xc70

İsveç’in bir numaralı binek otomobili markası Volvo yeni modelleriyle de göz doldurmaya devam ediyor. Aracını kullanırken bir an olsun performansından hiçbir şekilde ödün vermesini istemeyenler için sunduğu pek çok özellikleriyle dikkatleri üzerine volvo xc70 2.5 t özellikleri çekmeye devam eden bu araç kaliteli duruşuyla gerçekten de göz doldurmaktadır.

Aynı zamanda motor gücü ve buna bağlı olarak eşsiz performansı da onun dış tasarımındaki çekiciliği ile birleşince tamamen sıra dışı bir yeni volvo otomobil üretildiği herkes tarafından kabul edilmektedir.

Performans

Volvo XC70 modelinin performansında etkili olan bir numaralı etken kuşkusuz ki aracın sahip olduğu 210 beygir gücündeki motorudur. Bu özelliği Volvo Xc70 hem yüksek sürat kazanmasını sağlamakta hem de aracın uzun yolda hiçbir aksama yapmadan kullanılabilir olmasına imkan tanımaktadır. Bunun yanı sıra yine motor gücüne dayanarak tam 225 km saatte aldığı hız da dikkate alındığı zaman aracın adeta arı gibi çalıştığını kesinlikle söylememiz gerekir. İşte bu teknik özellikleri nedeni ile araç son dönemlerde Volvo’nun volvo xc70 fiyatı en çok tercih edilenleri arasında ilk sıralarda gelir.

Üstelik aracın yakıt deposu hacmi de gerçekten fazlaca. Tam 68 lt olarak yakıt kapasitesi son derece yüksek olan bu aracın her anlamda çok noktalı enjeksiyon sistemiyle yakıt tipinin de var olduğunu kesinlikle dile getirmek gerekmektedir.

Tasarım

Volvo’nun bu yeni aracının tasarımına da yer vermek gerekir. Araç toplamda beş koltuklu olarak üretilmiş durumda. Bununla birlikte motorundaki silindirde yine beş adet tasarlanmış. Aracın azami ölçekte 1641 litrelik bagaj hacminin bulunduğunu volvo xc70 ötv fiyatı kesinlikle dile getirmek gerekmektedir. Öte yandan ön süspansiyonu küçültülmüş gergi düzenine sahiptir. Arka süspansiyon sistemi ise helezon yay şeklinde düzenlenmesi adına gerçekten de çok önemli bir konuyu teşkil etmeye devam eder.

İşte tümüyle ortada duran bu üst düzey yaklaşımlar çerçevesinde de aracın kusursuz bir performansa sahip olduğunu kesinlikle söylemek gerekir. Aynı zamanda bu araç abs tip fren sistemi ve de 4×4 çekiş düzenine sahip olmasıyla da volvo xc70 2.5 t ötv fiyatı gerçekten de dikkatleri üzerine çekmeyi başarır özellikleriyle karşımıza çıkar.

İşte ortada duran tüm bu özellikler neticesinde de her açıdan aracın tamamen dört dörtlük bir araç olmaya devam ettiğini kesinlikle belirtmek gerekmektedir.

Öte taraftan özel taşıt vergisi indiriminin de uygulanarak volvo xc70 resimleri aracın cazip fiyatlarla satın alınabilir olacağı üzerinde de durmak gerekir. Böylece hem ekonomik hem yakıt tasarrufu hem de performansından ödün vermeyen bir araç modeli olduğunu net olarak ifade edebiliriz.

Volvo otomobiller ile ilgili en dikkat çekici özellik hiç şüphesiz sağlam oluşu. Bu nedenle de çok seviliyor. Güvenlik anlamında hayli iddialı olan bu otomobiller kullanıcısına harika bir sürüş keyfi yaşatması açısından da önemli.  Volvo otomobiller sürüş keyfi ve performansının yanı sıra işte bu güven veren kullanımı nedeni ile de çok tercih ediliyor.

Ülkemizde de en çok tercih edilen otomobil markaları arasında yerini alan Volvo, güçlü modelleri ile de prestijini korumayı başarıyor. Üstün sürüş performansı için tercihiniz Volvo otomobiller ise volvo xc70 size harika bir deneyim sunmak için bekliyor. Bu harika otomobil ile ilgili pek çok ayrıntı söz konusu. Daha kişiselleştirilmiş seçimler ile otomobili uyarlamanız mümkün. Stilinizi ve tarzınızı en iyi yansıtan Volvo otomobili seçmek içinse yapmanız gereken tek şey yetkili bayiyi ziyaret etmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.