Yeni Bmw 1 Serisi

BMW’nin piyasaya tanıttığı yeni model aracı BMW 1 her açıdan incelenecek olunursa gerek fiyatı gerekse sahip olduğu teknik özellikleriyle sürücülerin tam da işte budur diyebilecekleri bir modeldir. Araç bmw  118d özellikleri iç dizaynı, fiyatı, üstün sürüş performansı ve keyfiyle bir araya gelmiş olarak hatchback seri otomobilin en dikkat çeken üretimleri arasında yer almaktadır. Bu da aracın albenisini arttıran belli başlı faktörleri arasında kesinlikle değerlendirilmektedir.

Teknik Özellikleri

– 148 beygirlik güce sahip 4000 dv/dk özelliğindedir.

– Saatte tam 212 km hız yapabiliyor.

– 8.9 saniye içerisinde 0-100 km özelliğindedir.

– Motoru önde boyuna olacak şekilde dizayn edildi.

– Arkadan çekişli bir yeni BMW serisidir ve hatchback modelinin de gerçekten de iddialı bir modeli olması nedeniyle son derece özgün tasarıma sahip modeller arasında bulunmaktadır.

– Aracın ön süspansiyonu çift salıncaklı tasarlanmış olup arka süspansiyonu çok noktalı bağımsız dizayn edilmiştir.

– Aracın ABS tip fren sistemi bulunmakta olup yine söz konusu aracın ön fren sistemi bmw 1er hava soğutmalı disklerden oluşarak sıra dışı özellikleriyle dikkatleri her anlamda ortaya koymaya devam etmektedir.

İç ve Dış Görünüm

Hatchback serisinin önde gelen otomobillerinden birisidir. Aracın boş vaziyetteki toplam ağırlığı 1850 kg olarak hesaplanmıştır. Ayrıca ortalama yakıt tüketimi her 100 km 4.5 litre olarak hesaplanmıştır. Aracın 4324 mm uzunluğu, 1765 mm genişliği bulunmakta olup bütünüyle sahip olduğu bu seçkin özellikleriyle bmw 1er fiyatı dikkatleri çeken otomobil modellerinden birisini oluşturmaya devam eden yaklaşıma sahiptir.

Bunun yanı sıra aracın beyaz, siyah, gri en çok tercih edilen renk seçenekleri arasında gelmektedir. Arkadan çekişli olup aracın bagaj hacmi minimum 360 maksimum 1200 lt olarak hesaplanmıştır.

Bu da daha çok eşyaları alabilme kapasitesi anlamına gelmektedir. Bu iç ve dış görünümü de gerçekten de otomobilin sahip olduğu donanımsal özelliklerini sergilemesi adına öne çıkan bir özelliktir.

Güvenlik ve Emniyet

Söz konusu aracın sahip olduğu güvenlik ve emniyet unsurları hakkında da kesinlikle bilgileri vermek gerekir. Aracın her açıdan aerodinamik potansiyeli 0.30 mm olarak dizayn edildi. Silindir başına düşen toplamda 4 adet valfi bulunan araç hava soğutmalı disk sistemine sahip olarak dikkat çeker. Aracın minimum olarak 10.9 m dönüş açısının var olduğunu da kesinlikle dikkate almak gerekecektir. Aracın 115-118 g/km Co² emisyon değerleri yine dikkat çeken bir diğer özelliğidir. Aracın bmw 1 ötv fiyatı 75 kilogramlık tavan yükü yine aracın dengeli halde seyir halinde ilerleyebilmesi adına gerçekten de önemli bir özelliğini meydana getirmiş durumdadır.

Fiyatlandırma

Bütün bu özellikleri neticesinde BMW tarafından piyasaya sürülen 1 serisi aracın ötv indirimli olarak yetkili satış bayilerinden ekonomik fiyatlarla satın alınması mümkün olacak. Araç bmw 118d ötv fiyatı bütün bu sayılan kendine has özellikleriyle hem konfordan hem de emniyetli bir şekilde sürüş keyfinden taviz vermeyenler için her anlamda tamamen başlı başına dikkat çeken özellikleri br arada tutar. Taşıdığı tüm bu kendine has unsurları ise onu diğerlerinden ayırt eden seçkin nitelikler arasına sokar. Bunun yanı sıra fiyat olarak da aracın bir arada bulunan tüm özellikleriyle BMW yetkili satıcılarının uygun fiyatlar ile belirlemiş oldukları fiyat değerleriyle anında satın alınması onun her anlamda ortada duran nitelikleridir. Bu da elbette sözü edilen aracın tamamen kendine has dokusuyla herkes tarafından sıklıkla tercih edilmesi adına gerçekten de sıra dışı tüm unsurları bir arada taşımaya devam eden etkin noktaları olarak değerlendirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.