Yeni BMW 116i ÖTV Fiyatı

Daha az tüketim ve daha fazla sürüş keyfi sloganıyla müşterilerinin beğenisine sunulan BMW 1 Serisi otomobillerden yeni BMW 116i atletik tasarımı, güçlü adrenalin tutkunlarını baştan çıkaran dinamik görüntüsü ve de her şeyden önemlisi üstün verimlililiğiyle sürücülere en iyisini vaat ediyor. Üstelik araçlarla beraber gelen BMW ConnectedDrive sistemi ile her anı doyasıya yaşarken, ölümsüzleştirmek ve aileyle, dostlarla paylaşmak çok daha eğlenceli ve rahat. Kişiselliğin doğallıkla buluştuğu BMW 116i TwinPower Turbo teknolojisi ile ekstra anlık motor gücü sunarak, sürücüler için  heyecan dolu sürüş deneyiminin kapılarını aralıyor.

Olağanüstü Dış Tasarım

Yeni BMW 116i resimleri gerçeğinden farksız, dinamik led farlar, BMW klasiği ızgaralar, güçlü sportif görünüşü yansıtırken, yollarda tüm gözleri aracın üzerinde buluşturur. Görselliğin kaliteyle buluşturulduğu yeni BMW 116i ile duymanın görmenin ve dokunmanın keyfi modern tasarımın ve karakteristik çizgilerin bütünlüğünde connected drive ile eğlenceyi de beraberinde getiriyor.

Güvenlik

BMW gelişmiş teknolojisini yeni BMW 116i modelindeki özelliklerle de göstermektedir. En doğru en kusursuz kullanım ve standartlara takılı kalmayan yenilikçi donanımla geliştirilen araçta sürücü nereye giderse gitsin güven hissiyle seyahat etmesi amaçlanmıştır. Araçta bulunan acil durum çağrısı hem sürücünün hem de dışarıda birinin tehlike yaşaması durumunda sistemin durumunu ve aracın konumunu ayrıca kazanın durumuna dair bilgileri kurtarma koordinasyon merkezine bildirir. Acil durum çağrısı her yolculukta güven sağlar. Yolcu bölümünde kullanılan özel bağlantılar herhangi bir çarpışma durumunda maksimum güvenlik sağlar.

6 Adet Hava Yastığı

Sürücü ve yolcular için ayrı ayrı hava yastıkları birbiriyle bağlantılı çalışan araç güvenlik sisteminin önemli parçalarından biridir. Hem ön koltuk sırtlarına hem de cam kenarlarında hava yastıkları mevcuttur. Olası bir çarpışma durumunda 6 hava yastığı ciddi bir koruma sağlar. Runflat lastikleri araç lastiklerinin olası bir durumda patlaması halinde servis istasyonuna güvenle ulaşabilmesine yardımcı olur. Dinamik Denge kontrolü ile aynı anda kayma hareketi tespit edilir ve atletik güvenli bir sürüş için devreye girer. Sürüş asistanı paketinin bir parçası olan yaklaşma kontrolü uyarısı ise herhangi bir kaza durumunda arkadan çarpmadan kaçınmak veya olası çarpma şiddetini en aza indirgemek amacıyla sürücüye uyarıda bulunur. Böyle bir durumda frenler önceden hazırlanır ve çarpışma hızı önemli oranda azaltılır.

BMW 116i Motor Özellikleri

Yeni BMW 116i özellikleri ile de ön sırada yer alıyor. Olağanüstü motoru barındırdığı güçlü özelliklerle litre başına daha fazla heyecan iddia ediyor. Araçta bulunan motorun özellikleri ise şu şekilde; BMW TwinPower Turbo üç silindirli benzinli motor 80 kw gücünde ve 180 nm tork performansında, 0 km’den 10 km’ye 10,9 saniye süre içerisinde çıkmaktadır. Aracın azami hızı 195 kilometre saat olarak belirlenmiş olup ortalama yakıt tüketimi 100 kilometrede 5 ila 5,4 litre arasındadır. Ortalama karbondioksit emisyonu ise 116 126 gram civarında bulunuyor. Amaç gerek performans gerekse de daha az yakıt sarfiyatı olsun BMW 116i sürüş keyfinde maksimum keyif yaşatmaktadır. Opsiyonel 8 ileri kademeye sahip Steptronic şanzımanla hızlı bir şekilde motor devri geçişi sağlanmakta ve kısa süreler içerisinde ileri düzey yakıt tasarrufu ve üstün konfor gerçekleşmektedir. Twinpower turbo motor teknolojisi belirgin oranda performans sunmakla beraber önceki modellere nazaran daha az emisyon gerçekleştirmektedir.

Yeni BMW 116i Fiyatı

Yeni BMW 116i Perakende Anahtar Teslim Satış Fiyat Listesi

Model Yeni BMW 116i ötv fiyatı Yeni BMW 116i fiyat
%60 ÖTV 168.900
Premium Line %60 ÖTV 174.400
Sport %60 ÖTV 195.500

Yeni BMW 116İ Ötv Fiyatı

Yeni BMW 116i’ye sahip olmak, güvenlik, ekonomik ve tutkulu bir sürüş deneyimi  için belirlenen yüzde 60 oranındaki ötv bedelini ödemeniz gerekmektedir.  En yakın BMW mağazasına giderek gerekli ödeme koşullarını öğrenip, bütçenize göre bir ödeme planı yapılmasını sağlayarak siz de bir BMW 116i sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir