Yeni Dacia Duster Karşınızda

Bilinen değerin gerçek değer ile hiçbir ilgisinin olmadığının kanıtı olan ve her geçen gün modanın değişmesinin yenilen Dacia Duster için sağlam özelliklerin modası hiçbir zaman geçmiyor. Yeni tasarımı ile macerası ve cesur kimliğini ortaya koyan Duster ile hayallerinizi öteye taşıyın. Dacia Duster ile istediğiniz yere istediğiniz hava koşullarında korkusuzca gidebilirsiniz. İç mekânını geliştiren Duster sizlere teknolojik ve modüler bir yapıda ortam sağlamaktadır. Tüm bunları yaparken çevreyi de düşünmeyi göz ardı etmeyen model de ekolojik bir denge için her şeyi ayarlandı. Her türlü yol koşuluna karşı dizayn edilen Duster, 4×4’lük seçeneği ile adeta her araziyi kendisine yol yapmayı başarıyor.

Prestijin Bir Tasarımın Yanında Maceracı Bir Tarz

Evrim geçiren bir kaslı yapı ile karşınıza geçen yeni Dacia Duster modern, sağlam ve dinamik bir görüntü ile iddialı olduğunu göstermektedir. Kromajlı panjurları ile çift optik farlarıyla ayrı bir görüntü sunan Duster, koyu gri 16 inçlik jantları ile sizlerin beğenisini her zaman kazanmaya hazır olduğunu kanıtlıyor. Üç farklı deri seçeneğini sizlere sunan Duster, hiçbir zaman fiyat meselesinin şıklık için ayırt edici olmadığını kanıtlıyor. Yeni kokpiti ile maceracı ruhunu tamamlayan model kromajlı detaylarıyla daha şık bir hale getirildi.

Her Türlü Yol Ve Hava Koşulunda Yanınızda Bir Duster Olsun

Her türlü hava ve yol koşuluna uygun şekilde tasarlanan Duster, sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmayacaktır. Gerçek bir arazi ve offroad modeli olan bunun yanında şehir içi ile de uyumu sağlayan model her yerde dostunuz olmaya aday. Şehir dışında yapacağınız offroad yolculuklarında yerde yüksekliği 21 cm olan Duster, sizlere her yerde güven vermeyi amaçlıyor. Sezgisel olan 4×4 kumandasını her duruma tam güvenlik için ayarlayan Duster, tutunma koşullarının güzel olduğu yerlerde 4×2’ye geçiş yaparak yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Her türlü arazi ve yol koşullarında hızınınız ve tutunma koşulları her ne şekilde olursa olsun AUTO modu ile torku sistemi devreye girerek ön ve arka arks arasında bir geçiş yaparak dengeyi sağlamaktadır. Bunu yaparak size en iyi yol tutuşunu ve güveni sağlamaktadır. Zorlu geçişler olarak kabuul edilen çamur ve kumlu geçişlerde devreye giren LOCK modu ile aracınızın engel aşma durumu birden maksimum noktaya gelerek ön ve arka aks üzerinde ki 4 tekerlek için eşit güç dağıtılmaktadır. Böylece en zorlu koşullarda ki arazileri 4×4 sayesinde rahatlıkla geçebilirsiniz. 6 ileri vitesi ile tam anlamıyla offroad moduna geçiş yapan araç, kısa olan birinci vites ile rampada kolay kalkış ve yokuşlardan yükle inerken emniyette olmanızı sağlıyor.

İç Dizayn Ve Aksesuarlar Sizin İçin Düşünüldü

Hız ayarı ve sınırlayıcısı, park sensörü, tek dokunuşla elektrikli cam kumandası ve bunun yanında sıcaklık göstergesi gibi birçok özellikler yeni Dacia Duster ile sizlerin huzurunda. Kolay bir şekilde dizayn edilen ve sizlerin sezgilerinize hitap eden MEDIA NAV, 7 inçlik bir dokunmatik ekran ile telefon, radyo, navigasyon, multimedya gibi fonksiyonlar ile sizlere farklı bir deneyim sunmaktadır. Bluetoth ile telefonunuzu kolayca Duster’a bağlayabilir ve elleriniz serbest bir halde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ön panelde bulunan USB girişleri ile istediğiniz türde müziklerinizi yolculuklarınız boyunca keyifle dinleyebilirsiniz.

Siz Hangisini Tercih Edersiniz?

Yenilenen bu cesur ve karizmatik Dacia Duster fiyatı modelleriyle her bütçeye uygun şekilde satışa sunulmaktadır. Dacia Duster ötv fiyatı 79 bin TL’den başlayarak 115 bin TL’ye kadar sizlere sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.