Yeni Dacia Logan 1.2

Piyasaya çıktığı ilk günden beri dikkatleri üzerine çeken, modern çizgilere sahip, yepyeni tasarımıyla Yeni Dacia Logan 1.2, oldukça ferah iç mekan ve sağlam görünüşü, ekonomi performans ve görünüm üçlüsünden vazgeçemeyenler için üretildi. Birbirinden farklı hayat stilleri göz önüne alınarak her koşula uygun kullanımıyla sürücülerin yakın dostlarından biri haline gelen bu binek kategorisindeki araç 573 litrelik geniş bir bagaj kapasitesi sunuyor. 5 koltuklu, kullanışlı ve rahat iç tasarımı ile birlikte sürücülerin işlerini kolaylaştıracak teknolojileri barındıran yeni Logan 1.2 kullanıcılarına üst düzey güvenlik imkanı sağlıyor.  3 yıl kullanım garantisi ile birlikte 100 bin kilometre mesafe’de her türlü olasılığa karşı garanti kullanımını devam ettiren Dacia bu modelinde ekonomik yakıt tasarrufu sağlayan ve oldukça düşük CO2 emisyonu gerçekleştiren Ecomode sürüş sistemini getirdi. Kullanışlı ve yakıt cimrisi Logan’ı her an yanınızda isteyeceksiniz.

Geniş taşıma kapasitesi

Bir ailenin tüm ihtiyacını karşılamaya yetecek kadar geniş bir taşıma kapasitesine sahip Yeni Dacia Logan 1.2, sizin ve yakın çevrenizin taşınma işlemlerinde, her türlü sosyal gezi ve pikniklerde, doğa yürüyüşü, bisiklet sporu için yollara vurduğunuzda, iş yaşamında gerekli malzemelerinizin taşınması için 573 litrelik geniş bagaj kapasitesi gündelik hayatın her türlü yükünü sizler için sırtlar. Modüler sisteme sahip Dacia Logan 1.2 arka koltukların düzleştirilmesi sonrasında 573 litreden 1518 litreye kadar oldukça geniş bir hacim sunar. Bu genişlikte 2,7 metreye varan uzun eşyaları hatta aracınızın içerisinde bir motosiklet taşımanız dahi mümkün olmaktadır.

Modüler iç tasarım ve konfor bir arada

Yeni Dacia Logan 1.2 özellikleri ile hem konforu hem de her türlü pozisyona adapte olmayı başarıyla gerçekleştiriyor. 5 koltuk dizaynı sizi ve misafirlerinizi, aile üyelerinizi ya da dostlarınızı en güzel şekilde ağırlarken, pratik yapısı, ferahlığı ile yeni Dacia Logan içerisindeyken kendinizi evinizdeymiş gibi rahat hissedeceksiniz.

Sürüş ve kullanış keyfi

Yeni Dacia  teknolojiyi sıradanlaştırmadan basit ve kullanışlı bir hale getirerek, günlük yaşamda pratik bir şekilde kullanımınıza sunuyor. Örneğin rotanızı tek bir dokunuşla planlayabileceğiniz MEDIA NAV sistemi ile yolculuğunuzu güvenli  ve daha az zaman kaybederek tamamlayabilirsiniz. 18 cm boyutunda entegre dokunmatik ekranı ve Bluetooth bağlantı sistemi ile aracınızı kullanırken sesli komut sistemi ya da usb aracılığıyla sevdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Güvenlik açısından her türlü donanımı barındıran Dacia Logan 1.2  motoruyla hem performans hem de yakıt tasarrufu sağlıyor.

Donanım

Yeni Dacia Logan 1.2 resimleri ile görülen başlıca donanımlar; Klima, Elektronik Patinaj Önleme Sistemi,  Acil Fren Destek Sistemi, Anti Blokaj Fren Sistemi, Elektronik Denge Programı, Sürücü hava yastığı, Uzaktan kumandalı merkezi kilit, Elektrikli ön camlar,  Çocuk koltuğu sabitleyici, Vites değiştirme ve Lastik basınç göstergeleri, Gündüz farları, 12V Priz, Radyo CD MP3, Bluetooth telefon, Hidrolik direksiyon, Direksiyondan kumanda, Priz ve USB bağlantısı olarak belirtilebilir. Ayrıca bunlarla beraber opsiyonel olarak ön yolcu hava yastığı, navigasyon sistemi, dokunmatik ekranlı sistem, direksiyondan kumanda sahibi olunabilmektedir.

Yeni Dacia Logan 1.2 Fiyatı

Yeni Dacia Logan Anahtar Teslim Perakende Satış Fiyatları

Modeli ÖTV Oranı  Yeni Dacia Logan 1.2 Fiyatı
Ambiance 1.2 16V 75 bg %50 ÖTV 48.550 TL

Yeni Dacia Logan 1.2 Ötv Fiyatı

Yerini 1.5 motora bırakan Dacia’nın Logan modelinde sıfır araç alımında yeni Dacia Logan 1.2 ötv fiyatı oranı %50 olarak uygulanmaktadır. 1.2 motora sahip Dacia Logan’ın 2’inci el fiyatları ise farklılık gösterebilmektedir. 2018 yılında çıkan 2 farklı logan modelinde farklı ÖTV oranları uygulanmaktadır. Sizde  bütçenize uygun Yeni Dacia Logan 1.2 sahibi olmak istiyorsanız, uygun ödeme koşullarını öğrenmek için bir yetkili satıcıya başvurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir