YENİ DACIA SANDERO 1.6 VE ÖTV FİYATI

Dacia, bir otomobil markası olarak Renault Grubu bünyesinde ortaya çıkarak yıllarca hizmet vermiş olup bunun sonucunda dünya çapında ve ülkemizde tanınmayı başarmıştır. Marka, bu başarıyı kaliteli ürünleri sayesinde kazanmıştır. Bu markanın ürünlerinden biri de Yeni Dacia Sandero 1.6 modelidir. Sandero 1.6 modeli incelendiğinde aracın  oldukça iyi donanımlara sahip olduğu, farklı renk seçeneklerinin bulunduğu ve araç genelinde  konforun ve güvenliğin önemsendiği görülüyor.

FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Dacia Sandero resimlerine bakıldığında krom çizgili ön ızgarası, ışık imzalı arka farlar ve LED gündüz farları, manuel ayarlı siyah dikiz aynaları, siyah dış kapı kolları ve koyu karbon renkli iç kapı kolları ile Yeni Dacia Sandero eklenen yeni özellikleri ve mevcut özelliklerinin birleşimi sonucunda şıklığı ve uyumu gözler önüne seriyor. Ayrıca saten krom ara parçalı ve kornalı direksiyon simidi, metalik siyah dekorlu orta konsol, koyu karbon renkli havalandırma ızgaraları ve siyah çerçeveleri ve ambiance döşemesi ile iç dizayna verilen önemi de ortaya koyuyor. Katlanabilir arka koltuklar, ECO sürüş modu, yüksekliği ayarlanabilen üç arka kafalık, ön yolcu tutma kolu, sürücü tarafı tek dokunuşlu ve elektrikli ön camlar, manuel klima ve radyonun bulunması konforun da son derece önemsendiğinin göstergesidir. 

GÜVENLİK DONANIMLARI

Dacia Sandero 1.6 sahip olduğu Anti Blokaj Fren Sistemi, Antipatinaj Sistemi, Eletronik Denge Programı, Arka Park Sensörü ve Yokuş Kalkış Destek Sistemi ile sizlere güvenli bir yolculuk sağlamaktadır. Ayrıca lastik basınç denetleme sistemi, vites değişim göstergesi, çocuk koltuğu sabitleyici ve sürücü tarafı ön emniyet kemeri unutma ikazı olarak sahip olduğu donanımlar ile güvenliği garantilemektedir. 

RENK SEÇENEKLERİ

Dacia Sandero sizlere farklı renk seçenekleri de sunmaktadır. Ayrıca bu renkler arasından metalik veya opak olarak da tercihlerinizi yapabilirsiniz. Metalik renkler arasında; siyah, gri, ateş kırmızı, vizon kahve, cosmo mavi, gri füme, gök mavi ve bej renkleri olmak üzere dört farklı renk bulunuyor. Opak renklerde ise beyaz ve uzay mavi olmak üzere iki farklı seçenek bulunuyor.

MOTOR SEÇENEKLERİ

Farklı motor seçeneklerinde ise araç; ambiance stilde benzinli B4D ve dizel K9K, stepway stilinde benzinli H4B ve dizel K9K şeklinde karşımıza çıkıyor. 

AKSESUARLAR

Araç aksesuarları arasında spor kit ve jantlar, kapı yan korumaları, ön ve arka parçacıklar, ön cam rüzgarlıkları, ön ve arka park sensörleri, alarm, kauçuk paspas, halı paspas, kol dayama, bagaj koruyucu, bagaj filesi, bagaj havuzu, bagaj eşiği, bagaj düzenleyici, aletsiz sökülebilen çeki demiri, tavan barı ve kayak taşıma, çeki demiri üzerine bisiklet taşıma şeklinde sayılabilir.

ÖLÇÜLER

 Dingil Mesafesi2.589
Toplam Uzunluk4.069
Ön Tekerlek İzi1.496
Arka Tekerlek İzi1.486
Yerden Yükseklik132
Boş Halde Yükseklik1.519
Kapı Eşiği Yüksekliği761
Bagaj Giriş Yüksekliği622
Bagaj Raf Altı Yüksekliği469
Ön Omuz Yüksekliği1.387
Arka Omuz Yüksekliği1.393
Arka Diz Mesafesi144
Toplam Genişlik1.733/1.994
Çamurluklar Arası İç Genişlik1.005
Ön Sırada 14 Derece Açıyla Tavan Yüksekliği900
Arka Sırada 14 Derece Açıyla Tavan Yüksekliği881
Ön Dirsek Mesafesi1.415
Arka Dirsek Mesafesi1.432
Bagaj Üst Girişi756
Bagaj Hacmi320

DACIA SANDERO 1.6 FİYATI

Yeni Dacia Sandero 1.6 modelini başlıca özelikleri ile keşfetmiş bulunuyorsunuz. Siz de bir Dacia Sandero sahibi olmak ister misiniz ? Bunun için yapmanız gereken tek şey en yakın Dacia Bayisine giderek bilgi edinmenizdir. Dacia Sandero 1.6 ötv fiyatı 63.000 tl ile başlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.