Yeni DS 4 Crossback

Fransız otomobil devi Citroen‘in sıfırdan yepyeni bir tarz yaratarak meydana getirdiği otomobil modeli DS 4 crossback dört kapılı bir coupe otomobil tip olma özelliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Aracın sahip olduğu üst düzey ds 4 crossback 1.6 özellikleri özelliklerden teknik özelliklerine varıncaya kadar tamamen baştan yaratılmış bir araç olduğu konusunda hemen hemen herkes hem fikir. Bu nedenle aracın sahip olduğu teknik özellik, iç ve dış tasarım ile fiyat konusu etraflıca ele alınmalıdır.

Teknik Özellik

Avrupa’da 120 binin üzerinde satılarak ne kadar yoğun bir taleple karşılandığını gözler önüne seren bu otomobil yeni ds 4 şu teknik özellikleriyle dikkat çekiyor.

* 1.6 lt yakıt tasarrufu sağlayan dizel araçtır.

* 120 beygir gücünde olup tam otomatik şanzıman seçeneğiyle anında tepki verebilme özelliğine sahiptir.

* 4 silindirli turbo beslemeli bluehdi citroen ds 4 motor tipine sahip olup her 100 km’de ortalama 3.9 litre yakıt tüketimi sarf etmektedir.

* Ayrıca bu yeni model quick shift teknolojisi sayesinde %40 oranında daha hızlı tepkiler verebilme özelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

* Maksimum olarak 300 nm tork devir özelliği bulunan citroen DS 4 fiyatı Crossback coupe tip meraklılarının hem eşsiz konforu hem de eşsiz tasarımı bir arada bulabilecekleri ideal bir otomobil markası olma özelliğini koruyor.

* Araç saatte maksimum 190 km hıza ulaşabilmekte ve yakıt tüketimi sağlaması bakımından 3.9 lt/100 km özelliği barındırmaktadır.

Konfor İç ve Dış Donanım Teknoloji

Kuşkusuz bu aracın yükseklik ve derinlik ayarlı deri direksiyon simidi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra citroen ds 4 1.6 ötv fiyatı elektrikli ön cam açma ve kapama fonksiyonuyla birlikte beyaz ve mavi renk gösterge paneli bulunmaktadır.

Arka kol desteği bulunan araçta çocuklar için de isofix çocuk koltuğu tasarlanmıştır.

Aracın konforu adına ön ve arka paspas, elektrikli fren sistemi, ışığa duyarlı dikiz aynası, çift bölgeli klima sistemi yer alan özellikleri arasında gelmektedir. Aracın USB girişli bluetooth teknolojisi ise teknolojik özellikleri arasında gelen bir diğer teknik özelliğini ortaya koymaktadır. Araç citroen ds 4 ötv fiyatı metalik deri döşemeye sahip olup farklı renk seçeneklerine de yöneliktir. Araç xenon farlara ve hi-fi müzik sistemine sahip olarak yine dikkat çeker.

Güvenlik

1.6 dizel seçenekli tam otomatik EAT6 aracın sahip olduğu güvenlik özellikleri de bir hayli dikkate değer konuların arasında gelmesi adına gerçekten de önemlidir.

ABS tip fren sistemi bulunan söz konusu araçta acil fren yardımcısı bulunur. Yine güvenlik sistemleri adına araçta ön, yan ve perde hava yastıklarının da bulunması dikkat çeken güvenlik ekipmanları arasında gelen bir diğer özelliğini meydana getirir.

Ayrıca sisli hava şartlarında dahi sürücünün emniyetini daima en üst seviyede tutan statik aydınlatmalı ön sis farları bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra arka park sistemi ile park alanlarına girişte en makul park seçeneğini sunan bütün özellikleri yine aracın sahip olduğu özellikleri arasında gelmesi adına dikkat çeken konuları oluşturmaya devam eder.

Fiyatı

Araç Citroen ds 4 crossback resimleri çatısı altında üretilmiş sıra dışı özelliklerine dayanarak tamamen konforlu olduğu kadar güvenli, kaliteli ve üst düzey özellikleriyle her anlamda dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu bakımdan da aracın ötv indirimine dayanan ekonomik fiyatı bulunmaktadır. Bu da aracın her açıdan DS 4 olarak rahatlıkla satın alınabileceği anlamını taşıması adına gerçekten de önemli bir konuyu ihtiva etmektedir. Tümüyle ortada duran bu kusursuz özellikleri sayesinde daima kullanıcısının konforunu düşünen teknik unsurlarının varlığından kesinlikle söz etmek gerekir. Bu sayede güvenle tercih edilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir