Yeni Ford C-Max 1.5L TDCİ

Bir aile arabası arıyorsanız Yeni C-Max sizin ihtiyaçlarınızı ve daha fazlarını karşılayacaktır. Araç performansından kaybetmeden teknoloji ve güvenlik isteyenler için uygun bu aile arabası powershift otomatik vites seçeneğini de sunuyor.

Sürüş Deneyimi

Mükemmel bir sürüş deneyimi yaşamak istemez misiniz? Kolay kullanılan ve sizin için özelleştirilmiş akıllı teknoloji uygulamaları ile Ford C-Max 1.5L TCDI özellikleri bu fırsatı yolunuza seriyor.

Bir aile arabası olarak tasarlanmış araç,, elleriniz dolu ile ayağınızın bir hamlesi ile açılan ve kapanan bagaj kapısı hem alışverişlerde hem seyahatlerde büyük kolaylık sağlıyor.

Akıllı telefonlarınızla entegre edebileceğiniz, Türkçe komutları algılayabilen SYNC 3 dokunmatik ekran ile yoldayken hiçbir şeyi kaçırmazsınız.

Paralel park etme ve dikey park etme özellikleri ile geliştirilen Otomatik Park Sistemi, sizin için park yeri buluyor ve park için gerekli direksiyon hamlelerini yapabiliyor. Vites ve gaza dair yapmanız gerekenleri ise dokunmatik ekrana yansıtan Ford C-Max park etmeyi artık bir keyif haline getiriyor.

Geri görüş kamerası aracınız geriye hareket ettiğince hemen devreye girerek, arkanızda bulunan her şeyi ekrana yansıtır.

Kör Nokta Uyarı Sistemi trafikte kör noktada kalan araçları tespit ederek size uyarı verir.  Geliştirilen Çapraz Uyarı Sistemi ise aracınızı dikey park ettiğinizde sağınızdan ya da solunuzdan gelen araçları algılayarak size bildirir.  

Sürücü Dikkat Takip Sistemi, sürüşünüzde bir bozukluk ya da sizde bir yorgunluk hissettiğinde sizi mola vermeniz konusunda uyarır.

Ayrıca opsiyonel olarak sunulan Bio-Xenon farlar, zemin ve hava koşullarına en uygun aydınlatma seçeneğini otomatik olarak devreye sokar.

Konfor ve Rahatlık

Focus C-Max resimleri üzerinden görebileceğiniz gibi,arkada bulunan üç koltuk tam katlanarak ihtiyaç olduğunda daha geniş bir alan yaratmanızı sağlıyor.Kayarak açılan ve kapanan arka kapılar hem güvenlik hem kullanım açısından rahatlık yaratıyor. Daha ferah bir ortam yaratan panoramik cam tava da uzun yolculuklarda size nefes aldırıyor.

Tek düğme ile çalıştırabileceğiniz aracınızı, isterseniz Ford MyKey® ‘den yararlanarak kullanım kişiselliği sağlayabilirsiniz. Böylece tüm kullanıcılara özgü farklı deneyimler yaratabilirsiniz.

Isıtmalı ön cam ile kış aylarında camınızdaki buzun çözünmesi için dakikalarca beklemenize gerek kalmıyor. Özel olarak tasarlanan üç kollu direksiyonu, yağmuru algılayan silecek sensörleri, park halinde kendini katlayan yan aynaları ile C-Max size vazgeçemeyeceğiniz bir konfor sunuyor.

Performans ve Verimlilik

Ford C-Max fiyatı performansı ile karşılaştırıldığında oldukça memnuniyet verici iken, yeni teknoloji kullanım esnasında da tasarruf sağlayabileceğiniz özellikler geliştiriyor. Otomatik şanzıman ile sunulan 1.5L EcoBoost motor 182 PS güç üretiyor.

Araç Dinamik Tork kontrolü özelliği sayesinde en keskin virajlarda bile maksimum kontrol gücü sağlıyor.

Kullanılan otomatik başlat ve durdur özelliği sıkışık kent trafiğinde araç kullanmak durumunda kalanlar için kesinlikle verim arttırıcı bir özellik.  Akıllı Şarj Sistemi ile akünüzün sürekli şarj edilerek yıpranmasının önüne geçilir. Yalnızca gerektiğinde şarj edilen akünün ömrü uzarken bir yandan da yakıt tasarrufu sağlar.

En güzeli de Ford Eco Sistem Mod sizin araç kullanma alışkanlıklarınızı analiz ederek, kullanım verimliliğinizi arttırmak için size önerilere bulunur.

Güvenlik

Ford, yukarıda sayılan güvenlik sistemlerinin yanı sıra birçok farklı güvenlik uygulaması geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir. Sizin, ailenizin ve sevdiklerinizin güvenliğinizi en üstte tutan Ford, bu sistemleri C-Max modeline de uygulamıştır.

Yeni C-MAx 1.5L TCDI ÖTV Fiyatı

C-Max 1.5 fiyatları aracın farklı özelliklerine göre değişmektedir. Her Ford için olduğu gibi, Ford C-Max ÖTV fiyatı da bu değişikliklere bağlı olarak belirlenmektedir.  

Motor TipiGövde TipiDonanımTavsiye Edilen Fiyat Kampanyalı Fiyat
1.5L TDCiCompactTrend X206.000193.500
1.5L TDCiCompactTitanium231.500218.000
1.5L TDCiGrandTitanium250.000235.000

Aileniz ile güzel zamanlar geçirmek için C-Max’ı mutlaka deneyimleyin. Bu fiyatların en büyük paydaşlarından biri Ford C-Max 1.5 TCDI ÖTV fiyatı alacağınız modele göre değişmekte olup aracın özelliğine bağlı olarak ÖTV matrahına bağlı olarak o matrahın belirli bir oranı kadar ödenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.