Yeni Ford EDGE ile Tanışın

Yeni Ford Edge yapacağınız her türlü maceralar için hazır durumda sizleri bekliyor. Doğa veya şehir için her türlü macera için sizinle hazır bir şekilde harekete geçemeye can atıyor. Yüksek konforlu güvenlik teknolojileri ile Akıllı 4×4 çekiş ile her zaman yanınızda olma sözünü veriyor. 5 kişilik oturma kapasitesi ile ferah ve geniş iç dizaynı ile yapacağınız seyahatlerde konforu ve rahatlığı ön plana çıkarıyor. Arka koltukların düz katlanabilir olma özelliği ise sizlere eşyalarınızın her zaman koyacağınız bir olacağı imkânını sunmaktadır. Neyi istiyorsanız karar verin ve gerisini size yardım etmeyi için yeni Ford Edge’e bırakın.

Daha az zahmet ile daha fazla kontrolü yenilenen Ford Edge ile yaşayın. Sürüşe duyarlı direksiyon sistemi her türlü sürüş koşullarına karşını direksiyon tepkilerini ayarlar ve hız durumuna göre optimize eder. Park ederken direksiyon hassasiyetinin arttırırken uzun yolculuklarda veya hızlı giderken direksiyon hassasiyetini düşürerek güvenli ve sabit bir yolculuk keyfi sağlar. Üst düzey güvenliği untumayan Ford yaya algılama özelliği çarpışma önleme yardımcısını geliştirmeyi başardı.

Yaya algılama özellikli çarpışma fark edildiğinde ön cama kırmızı LED ışığıyla görsel olarak bir uyarı ve devamında sesli uyarı ile sürücü uyarılmaktadır. Sürçünün vereceği tepkiye bağlı olarak sistem otomatik olarak yanıt verecektir ve dolayısıyla fren sistemi devreye girecektir. Bunun amacı kazaz şiddetlerinin azaltılması ve olası durumlarda çarpışmaların meydana gelmesini engellemektir.

En zorlu koşullarda sizin yanınızda

Yeni Ford Edge üzerinde uygulanan ve geliştirilen teknoloji olan akıllı 4×4 çekiş AWD ile tüm yollar sizin için artık aşılması kolay bir serüven olacaktır. Bu sistem tüm tekerleklerin yol tutuşlarını ziler ve tüm sürüş koşullarına göre maksimum verimli çekiş gücünü uygulanmasını sağlar. Bunu yaparken tüm tekerleklere ihtiyacı olan gücü vermeyi sağlayarak zorlu koşullardan kolaylıkla kurtulması başaracaksınız.

Dikkat çeken teknolojilere yakından bakalım

Virajların ilerisinin görmenizi sağlayan ultra teknolojik LED farlar ile direksiyonu çevirdiğiniz anda farlarınız o açıya göre ışığı yansıtarak mükemmel bir görüş sağlayacaktır. Dinamik farlar aynı zamanda hızına, yol ve hava koşullarına da bağlı olarak aydınlatma tipini otomatik olarak ayarlayacaktır. 180 derece görüş açısı sağlayan ön kamera sistemi ile aracınızın önünde oluşabilecek olası aksi durumları görebilir ve müdahale şansınız olabilir. Ön tarafta bulunan kör noktaların ortadan kaldırılmasına yönelik yapılan çalışmalar sonucunda ortaya çıkan kamera sistemi güvenlik yolculukların ve sürüş keyfinin iyileştirilmesi için yapıldı.

Hava yastıklı ark emniyet kemerleri ile çarpışma anında kendi içerisinde şişerek yolcuyu maksimum bir şekilde korumayı amaçlamaktadır. Emniyet kemerlerine yapılan bu değişiklik yapılan araştırmalara göre arka koltuklarda yolcular bu emniyet kemerleri ile yolculuklarını 5 kat daha fazla güvenli bir halde tamamlıyorlar. Akıllı bagaj sistemi ile elleriniz dolu olsa bile ayağınızla yapacağınız ufak bir hareket ile bagaj kapısını kolaylıkla açabilirsiniz.

Ford her zaman güçlü motor

Ford PowerShift ile 210 PS güç ve 450 NM tork ile sizlere turbolu motor konusunda rakipsiz bir teknoloji sunmaktadır. Geliştirilmiş bir motor olan 2.9 litre TDCİ ile 210 PS gücünün son damlasına kadar kullanarak turbolu Ford PowerShift şanzıman ile mükemmel bir uyum ile gücü ve kontrolü sizin ellerinize veriyor.

Ford Edge en yakın şubelerimizde sizleri bekliyor

Tüm teknolojik unsurları barındıran modern Ford Edge fiyat konusunda sizleri tatmin etmeyi başarmayı amaçlamaktadır. Yeni Ford Edge ÖTV’li fiyatı 280 bin TL’den başlayan fiyatlarla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir