Yeni Kia Rio 1.4 CRDi

Konforlu koltukları, çok yönlü donanımı, ve uzun yıllar boyu sağlamlık güvencesi veren garantisi ile Yeni Kia Rio 1.4 crdi günü güvenle karşılamanıza yardımcı olmak iddiasını taşıyor. Cesur görünümü, güçlü performansı ile adeta yeni deneyimler yeni maceralar için üretilmiş olan yeni Kia Rio 1.4 crdi ile mutluluk ve heyecan her an sizinle beraber olacak. Yeni dizaynı, daha geniş iç alanı ve canlandırıcı performansıyla, tamamen yenilenmiş Kia Rio her zaman olduğundan daha çekici bir görünüm sunuyor. Yeni Kia Rio 1.4 crdi resimleri, aracın iç ve dış dizaynına kullanılan ekipman ve donanımlara dair önemli bilgi ve ayrıntılar veriyor.

Yeni Dış Görünüm, İç Ekipmanlar

Sürücüyü direksiyondan ayırmayacak konforu ile bir şehir otomobilinden daha fazlasını vaat eden Yeni Kia Rio 1.4 crdi rahat koltukları, şaşırtıcı çok yönlülüğü ve yıllar boyu süren garantisi ile güvenli bir sürüş zevki sunmakla beraber tamamen kışkırtıcı çizgilerle tasarlanmış dış görünümü, çekici yeni aerodinamik yapısı, çevikliği, kolay kontol edilebilme özelliği  ile sizleri olağanüstü bir  performans deneyimine davet ediyor. Rio 1.4, yükseltilmiş koltukları, geniş kokpit dizaynı ile daha güçlü bir yol kontrolü imkanı sunarak güvenli sürüş sağlıyor.

Bağlantı İmkanları

Yeni Kia Rio 1.4 crdi bir yandan 7 inç boyutundaki ekranı ile trafik bilgisini an be an bilginize sunaerken,  bluetooth bağlantısıyla telefonunuza erişmenizi sağlayarak sevdiğiniz müzikleri dinlemenize yardımcı olur. Nagivasyon sisteminde çoklu dil seçeneği mevcuttur. 3,5 inç LCD ekranlı kontrol paneli zevkli, akıllıca tasarlanmış ve özelleştirilebilir bir denetim sağlayarak aracınıza, yolculuğunuza dair en son, önemli verileri anında erişiminize sunar.  Dokunmatik özelliğe sahip müzik çalara USB bağlantıları, flash sürücüler veya diğer uyumlu ses cihazlarını 3,5 mm analog bağlantı kablosu ile bağlayarak müzik zevkinizi sürdürebilirsiniz. Günlük hayatı değiştiren teknoloji yeni Rio’nun sunduğu akıllı bağlantı ile cihazlarınızı uygulamalarınızı dikkatiniz dağılmadan kullanmanızı sağlıyor.

Yeni Kia Rio Sürüş Deneyimi Ve Donanımsal Özellikleri

Yeni Kia Rio 1.4 crdi özellikleri;  Geniş iç yapısı, otomatik klima özelliği, ısıtmalı ön koltukları konforu tamamlarken katlanabilir arka koltuklar yolculuk boyunca maksimum esneklik sağlıyor. Bu şekilde ihtiyaç duyulduğunda daha geniş bir taşıma alanına sahip olmak da mümkün oluyor. 4 sıra silindirli 16 valf dizel motora sahip Yeni Kia Rio 1.4 6 ileri manuel vites özelliğiyle güçlü bir sürüş deneyimi sağlıyor. Viraja duyarlı farlar, ön ve arka sis farları, içerden açılabilen yakıp deposu kapağı, yol bilgisayarı, klima, ayarlanabilir koltuklar ve koltuk kafalıkları, eve kadar aydınlatma sistemi, yağmur sensörü, gizli bölmeler yeni Rio’nun opsiyonel ve araçla birlikte gelen öne çıkan donanımlarından bazıları olarak sayılabilir.

Emniyet ve Güvenlik

Kia Rio’da yükseklik ayarı bulunan ve gerili ön emniyet kemerleri, çocuk koltuğunun bağlantı noktaları, çocuk güvenliği kilidi, immobilizer motor kilitleme sistemi, hava yastıkları, ABS fren sistemi( EBD destekli) yokuş kalkış, fren destek, ESP’li araç yönetim, lastik basınç izleme, patinaj engelleme, elektronik dengeleme sistemleri ile beraber acil fren sistemi mevcuttur.

Yeni Kia Rio 1.4 CRDi Fiyatı

Yeni Kia Rio 1.4 crdi fiyatı 3 farklı model için farklılıklar gösteriyor. Cool modeli anahtar teslim fiyatı 88.900 TL iken Elegance modeli anahtar teslim fiyatı 92.900TL ve Prestige fiyatı 98.900 TL olarak satışa sunuluyor.

Yeni Kia Rio 1.4 CRDi Ötv Fiyatı

Yeni Kia Rio 1.4 crdi ötv fiyatı ile alakalı bilgilere gelince, bu güçlü ve olağanüstü özelliklere sahip araca sahip olmak isteyenlerin belirtilen ötv fiyatlarını ödemeleri gerekiyor. Cool modeli için ötv fiyatı  24.756,64  TL,  Elegance modeli için ötv fiyatı 25.886,58 TL, Prestige modeli için ötv fiyatı ise   27.581,50 TL olarak hesaplanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.