Yeni Mercedes SL400 Özellikleri

Mercedes-Benz olarak resmi tanıtımı yapılan SL serisinin en yeni modeli 400, roadster tutkunlarının vazgeçemeyecekleri metalik siyahıyla göz doldurmaya devam ediyor. Öte taraftan söz konusu otomobilin sahip olduğu eşsiz teknik özellikleri de incelendiği zaman gerçekten de tamamen ayrıcalıklı olduğu ve bir öncesi model olan 350 modelini her yönden tamamladığını kesinlikle söylemek gerekiyor. İşte ortada duran tüm bu özellikleri açısından mercedes sl400 özellikleri otomobil tüm ayrıntılarıyla ele alınmayı hak ediyor.

Teknik Özellikleri

Araç V6 motor seçeneğiyle 333 beygir gücünde. Aynı zamanda söz konusu araç çift turbo güç özelliğini taşıyarak tam 480 nm tork üretebilme özelliğine de sahip. Tümüyle bu teknik yanlarını elbette maksimum 250 km hızı taçlandırıyor. Ortada duran tüm bu teknik detaylar dikkate alınacak olunursa her açıdan yeni mercedes aracın tamamen sıra dışı enfes koşullara dayanarak roadster tutkunlarını heyecanlandıran yapısıyla yer almaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmek gerekmektedir. Böylece otomobilin her açıdan tamamen kaliteden ödün vermeksizin sıra dışı bir tasarımla karşımıza çıktığını her anlamda kesin olarak ifade etmek gerekecektir.

Yakıt Tüketimi

Yeni modelde ortalama 7.3 litre / 100 km yakıt tüketiminin yer aldığını da vurgulamak gerek. Bunun yanında artık donanım paketini açıklamayacağını ifade eden Mercedes sl400 yetkilileri bütün bu gelişmelere bağlı olarak roadster serisinin bu modelle taçlandırılmayı düşündüğünü her açıdan ifade etmek gerekmektedir. Elbette ortada duran bu ayrıcalıklı özellikler de her anlamda dikkat çeken yenilikleri arasındadır.

Teknoloji

Mercedes güvencesine dayanarak her açıdan tamamen sıra dışı bir akıllı tasarıma dayandığını da kesin olarak ifade etmemiz gerekecek. Her açıdan akıllı tasarımları mercedes s400 fiyatı arasında şunları sıralamak gerekmektedir.:

1. Aracın tam 7 inçlik dijital LCD ekranı bulunuyor buradan hem geri dönüş yönetimi hem de güncelleştirilmiş harita bilgisiyle gerçekten de dikkat çektiğini rahatlıkla ifade etmemiz gerekmektedir.

2. Akıllı tasarımı arasında kuşku yok ki akıllı park sensör yardımcısı da dikkat çeken bir diğer yeniliği olarak dikkat çekiyor. Daima üst düzey emniyette arka park ve ileri park sensörüne dayanan yardımcınız ile park anında da güvendesiniz.

3. Mercedes tarafından geliştirilen sıra dışı emniyet ve güvenlik paketi ile yokuş aşağı inerken ya da mercedes sl400 ötv fiyatı yokuş çıkarken de her açıdan güvende olmanız sağlanacak. Tümüyle bu ortada duran özellikleri açısından değerlendirildiği zaman gerçekten de fark yaratan bir tasarımına sahip olduğunu her açıdan dile getirmek gerekiyor.

Tüm bu akıllı tasarımlar neticesinde de mercedes SL400 resimleri modelinin gerek performansı gerekse akıllı tasarımıyla da gayet sıra dışı olan özellikleriyle roadster tutkunlarını kendisine hayran bırakacağından kesinlikle söz etmek gerekecek. Böylelikle her açıdan aracın ortalama olarak sağladığı tüm sıra dışı fonksiyonel niteliklerine dayanarak sıra dışı yönlerini korumaya devam ettiğini her açıdan söylememiz gerekmektedir. Bu da onun öne çıkan nitelikleri arasında yer almaya devam eder.

Fiyat ve Garanti

Mercedes’in tüm donanımlarıyla tanıtımını yaptığı söz konusu otomobili tüm bu özelliklere dayanarak Türkiye satış temsilciliğine ait Mercedes bayilerinden rahatlıkla alınabilir. 0 km ve tam 3 yıllık garanti kapsamı bulunan otomobil yıl sonuna özel sezon sonu indirimi ile gerçekten de tüm Mercedes tutkunlarının özellikle de roadster tutkunlarının vazgeçemeyeceği zirve modeli oluşturmaya devam etmektedir. Hemen bir test sürüşüne katılarak zaten aracın sahip olduğu bütün özellikleri enine boyuna anında tespit etmek mümkün olacak ve ötv indiriminin de geçerli olduğu araç her açıdan uygun fiyatlarla kısa bir süre zarfında satın alınabilecek kapasitededir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir