Yeni Nissan Pulsar 1.2

Hayatınıza heyecan katacak yeni Nissan Pulsar 1.2 geniş iç hacmiyle hem ailelere hem de diğer herkese modern, sportif bir heyecan sunuyor. Geniş iç hacmi aile bireylerinin rahatça yerleşebileceği şekilde tasarlanmış, dinamik yapısı, sportif görünümüyle cazip ve etkileyici bir karizmaya sahip Pulsar, kavisli ve göz alıcı hatları, neredeyse kusursuz dış görünümüyle hem şık hem de tarz sahibi aile tipi spor bir araç olma ünvanını taşıyor.

İç Dizayn Ve Konfor

Bireylerin ve ailelerinin rahatının ön plana alındığı yeni Nissan Pulsar 1.2 özellikleri ile öne çıkıyor. Son derece geniş, havadar, ve aydınlık bir iç kabine sahip, sınıfının en iyisi olma özelliğini elinde barındıran bu araçta  diz mesafesi son derece cömert düşünülerek geniş tutuldu. Kendi sınıfı içerisindeki araçlar arasında en uzun aks mesafesine sahip Pulsar, seyahat boyunca rahat bir yolculuğun garantisini veriyor. Üstün yumuşak doku malzemeden üretilen iç tasarım ürünleri her anlamda seçkin ve sıra dışı Pulsar’ı benzerlerinden ayırıyor. Pulsar’ın içi adeta bir kokpiti andırıyor, geniş bir görüş alanı ve kol dayama yerlerine sahip.

Gelişmiş Sürüş Teknolojisi

Nissan Pulsar’da rahatlık sadece bunlarla sınırlı değil, akıllı anahtar sistemi ve dual klima sistemi gibi üst düzey teknolojik ekipmanlar sayesinde rahatınız bir kademe daha yüksekte. Yeni Nissan Pulsar 1.2 resimleri ile örnekleri sunulan renkli ekran TFT gösterge paneli ile yolculuğa dair tüm bilgiler anında elinizin altında, telefonunuzun bağlandığı ekranda arama bilgileri, Türkiye’nin hatta Dünya’nın her noktasında yararlanabilinecek navigasyon desteği, müzik çalarınızla ya da akıllı telefonunuzla çaldığınız şarkılara ait bilgiler ve daha bir çok ayrıntı ve özellik Nissan’ın Pulsar’la sunduğu gelişmiş sürüş yardım ekranı ile yol boyunca dikkatinizi dağıtmadan en büyük yardımcı olmayı başarıyor. Nissan Connectle beraber gelen Akıllı ve fonksiyonel mobil uygulamalarla, her yerde hayata bağlı kalarak, bluetooth ile ya da ipod/usb girişi ile müziklere istenilen yerden erişmem mümkün. Bu arada aynı zamanda her türlü interaktif eğlencenin sunulduğu LED multimedya ekranında Pulsar’ın geri görüş kamerası ile en küçük  nesneleri bile takip edebilir, güvenli bir şekilde araç parkı gerçekleştirebilirsiniz.

Geniş Kapasite

Uzun yolculuklar için birebir genişlik ve hacme sahip Yeni  Nissan Pulsar 1.2  fiyatı ile rakiplerine fark atıyor. Sınıfının en iyisi iç hacim oranı ile aile boyu seyahatlerde tüm bagajların sığdırılabileceği alana ve kullanışlı ve gizli bölmeleriyle özel eşyaları da güvenle saklayabilme ayrıcalığı sağlıyor. Bagaj kapasitesi koltukların katlanması durumunda 1395 litreye kadar çıkabiliyor. 4 ayrı koltuk kombinasyonu aracın içine bebek arabası, bisiklet gibi eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilmenin önünü açıyor.

Motor Gücü Ve Yakıt Tüketimi

Yeni  Nissan Pulsar 1.2 motor hacmi ile aynı anda hem ekonomik hem de performansa dayalı seçenekleri bir arada barındırmaktadır. Oldukça güçlü yüksek tork üreten gelişmiş motoru ciddi oranda yakıt tasarrufu da sağlar. 1.2 manuel ya da otomatik doğrudan püskürtmeli turbo motor ekonomi ve performans bileşimlerini bir arada sunuyor. 1.2 DIG-T MT Motor 115 beygir gücünde 190 nm Tork performansı ile 100 km’de 5,0 yakıt tüketimi gerçekleştirir.  1.2 DIG-T X-TRONIC Motor 115 beygir gücünde olarak 165 nm Tork performansı ile 100 km’de 5,1 yakıt tüketimi gerçekleştirmektedir.

Yeni Nissan Pulsar 1.2 Tavsiye Edilen Satış Fiyatları

MotorYakıt  TipiVites TipiDonanımNissan Pulsar 1.2 ötv fiyatı / oranıTavsiye edilen perakende anahtar teslim satış fiyatı
1.2 DIG-TBENZİNX-TRONIC (A/T)VISIA%5091.755 TL
TEKNA%50108.820 TL
N-TEC%50114.655 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.