Yeni Porsche 718 Cayman

Spor otomobil tutkunlarının bir numaralı markası olmaya devam eden Porsche, 2018 modeli Cayman modeliyle sürüş tutkunlarının karşısına çıkıyor. Onlara sunduğu yepyeni modeliyle her anlamda kusursuz ve üst düzey bir konfor porsche 2.0 özellikleri ve sportif bir görünüm kazandıracak olan yeni otomobil modeli Porsche yetkili satıcılarından cazip fiyat teklifleriyle anında özel taşıt vergisi indiriminden de yararlanarak sahip olunabilecek modeller arasında gelmektedir.

İç Tasarım

Sportif direksiyonuyla tam bir uyum içerisinde bulunan bu yeni model şerit değiştirme asistanı, geri dönüşüm kamerası, hız sabitleyici sistemleriyle yeni porsche sınırların ötesine çıkmış durumda. Elbette ses sisteminde de iddiasını korumakta olup tam 12 hoparlörlü 820 watt gücündeki ses sistemiyle kusursuz bir ses teknolojisi sunmaktadır. Bu iç tasarım özelliklerine bağlı olarak aktif süspansiyon sistemi de güçlü motorun bütün yönleriyle şehirde sergilenmesi adına inanılmaz derecede bir kusursuzluk ve üst düzey performans anlamına gelmektedir.

Dış Tasarım

Aracın içerisi kadar dış tasarımı da gerçekten iddialı olma özelliğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi sürdürmektedir. Mavi, siyah, beyaz, kırmızı kısacası en çok beğenilen bütün renk seçeneklerinde dış tasarımı bulunan porsche cayman spor otomobil 4379 mm uzunluk, 1295 mm yükseklik ve de 1801 mm genişliğinde tasarlanmış durumdadır. Bagaj hacmi olarak 150 – 275 lt aralığında hacminin var olduğundan kesinlikle söz etmek gerekecektir.

Bir diğer üst düzey özellikleri arasında gelmesi açısından porsche cayman fiyatı aracın boş durumdayken toplam ağırlığı 1365 kg olarak hesaplandı.

Motoru

2018 model Porsche yani Porsche Cayman 718, motoruyla da gerçekten de dikkatleri üzerine çeken etkileyici konumlarıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. 2.0 lt turbo benzinli ve tam 300 beygirlik kapasitesi bulunan porsche cayman 2.0 ötv fiyatı motor gücüne sahiptir. Şanzıman tipi olarak 6 ileri manuel bir kullanıma sahip olmaktadır.

Bununla birlikte saatte maksimum 275 km hız yapabilme özelliğine sahip olarak inanılmaz derecede üst düzey performans sağlamaya devam eden otomobil modeli olma yolunda kararlılıkla devam etmektedir.

Bütün bu teknik özelliklerinin yanı sıra 64 litrelik yakıt deposunun da var olduğunu her açıdan dikkate almak gerekir. Böylelikle söz konusu bu aracın üst düzey performans sergilemesi adına tüm özellikleriyle bir arada bulunduğunu ifade etmek doğru olacaktır.

Teknolojik Özellikleri

Aracın yeni nesil teknolojik özelliklerine dayalı olarak akıllı haritası, uzaktan yardım butonu, akıllı bilgisayar sistemi, şerit değiştirme asistanı, geri görüş kamerası gibi birçok teknolojik donanımları bulunmaktadır. Bu özelliklerinin yanı sıra navigasyon sisteminin kendine has tavrıyla her anlamda bilinmedik yolları dahi bir anda rahatlıkla bilinir hale getiren kendine has özellikleri porsche cayman ötv fiyatı bulunan sistemlerine sahip olmaktadır. Tümüyle ortada duran bu sıra dışı yaklaşımlar da onun her açıdan teknolojik olarak da sıra dışı donanımlara sahip olduğunun altını çizmektedir.

Fiyatı

Son olarak Porsche’nin bu yeni modeli Cayman 718’in fiyatı üzerinde de kesin olarak durmak gerekir. Cayman 718 model aracın fiyatı özel taşıt vergisi indirimi de eklenerek her anlamda herkesin rahatlıkla sahip olabilecekleri seçenekleri sunmaktadır. Böylece herkesin çok kısa bir süre zarfında rahatlıkla satın alabilecekleri bir model olarak dikkatleri çeker. Bu da spor otomobil tutkunlarının her anlamda söz konusu bu araca çok kısa bir zaman diliminde hemen sahip olması adına gerçekten de önemli bir konuyu teşkil edecektir.

Bu ortada duran yaklaşımlar neticesinde de değerlendirildiği zaman her açıdan aracın ötv indirimine porsche cayman resimleri dayanarak tamamen orijinal yapısıyla rahatlıkla kullanılabilir olma özelliğinin var olduğunu dikkate almak gerekecektir.

Böylece üstün bir kullanım sergilemeye devam eden etkin noktaları bulunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.