YENİ TARZIYLA SUZUKI SWIFT 1.2 GL 


         Japon bir marka olan Suzuki müşterisinin karşısına bu sefer yeni Swift 1.2 GL modeliyle ortaya çıkıyor. B segmenti arabalar arasında en aranılan markalardan biri olan Suzuki Swiftmüşterisine güçlü motor kapasitesi ve konforlu özelliklerinin yanında yıldan yıla gelişen modern tasarımlarıyla müşterisini karşısına çıkmaktadır.

Suzuki Swift 1.2 GL Özellikleri

          94 HP motor gücüyle 118 tork ve 1035 kg olan Swift 1.2 GL 0-100 km arası 12.3 sn hızlanmasıyla yoluluğu keyifli hale getirmektedir. 1.0 lt 3 silindirli olduğunda 90 PS güç üreten motor ve 1.4 litre 4 silindirli 140 PS güç üreten motor ile iki farklı seçeneği ortaya koymaktadır. Yakıt türü olarak benzin kullanan bu model 42 L benzin deposuyla müşterilere ulaşmaktadır. Ayrıca 211 lt bagaj hacmiyle uzun yolculuklarda rahatça kullanılanbilcek bir araba olmasının yanında maksimum 165km/h hız yaparak güvenliğinizde korumayı amaçlamaktadır. Hız sabitleme ve yokuş-çıkış kontrol sistemi ile de rahat bir sürüş sağlayan Suzuki Swift 1.2 G  tam otomotik bir araba olmasıyda kolay kullanışıyla öne çıkmaktadır.

Güvenlik

         Sürücü, yan/perde, yolcu ve diz hava yastıklarına sahip olan Suzuki Swift 1.2 GL lastik basınç kontrol sistemi, EBD (Fren Güç Dağılım Sistemi), ABS (Antibkolaj Fren Sistemi) ve ESP (Basınç Denge Sistemi) ile güvenliği bir üst kademeye taşımaktadır. İçeriden açılabilen depo Kapağı , (Motor Kilitleme Sistemi) IMO ve uzaktan kumandalı merkezi kilit sistemide bulunmaktadır. Yol tutuşu da gayet iyi olan bu arabanın rahat kullanımının yanında modelinin LED gündüz farlarıyla gündüz es geçilen kazaların önüne geçmek için yardım eden küçük bir dokunuşunuda bulunmaktadır. Ayrıca Euro-Ncap testinde de üstün bir başarı gösterek müşterilerinin can güvenliğine verdiği önemi kanıtlammıştır. 

Konfor Özellikleri

        Dekoratif direksiyon simitleri ile dizayn edilmiş olup Swift 1.2 GL çok bölgeli dijital ve manuel klimalara sahiptir. Elektrikli camları da bulunmaktadır. Ses tekniğini iyi olması sebebiyle başarılı ve iyi bir dinleme keyfi sunmaktadır. B segmenti olmasıyla şehir aracı olması sebebiyle müsterilerine daha pratik ve rahat bir araba deneyimi sunuyor. Ayrıca düzgün bir şekilde hazırlanmış eğlence sistemi paketiylede hazır beklemektedir. Bekarlar müşteriler için çok rahat kullanılabilcek bir araba olmasının yanında 1-2 çocuklu ailerin de kolaylıkla kullanabileceği bir araba modelidir.

Renk Çeşitleri

        Swift 1.2 Gl’nin teknik ve iç donanımına büyük ölçüde dikkat eden Suzuki bu araba modelinde de estetik kaygıları ortadan kaldırmaktadır. Beyaz, ipeksi gümüş, grafit gri, supreme kırmızı, mavi, turuncu ve siyah renk seçeneklerine sahip olan bu araba modeli müşterilerin gözünde özellikle ipeksi gümüş ve kırmızı rengiyle gözdesi olmaktadır.

Fiyat Özellikleri

       50.000 – 70.000 arasında değişiklik gösteren Suzuki Swift 1.2 GL fiyatları ceplere uygun fiyat ile konfor ve rahatlığı bir anda yaşatan B segmenti olan bir araba olduğundan vergileri daha düşüktür. Sahip olduğu paketlerle yeterli bir seviyede olan Swift modellerinin yanına alacağınız ek paketler fiyatı olduğundan daha yüksek hale getirecektir. Özellikle yılın ilk zamanlarında yaptığı indirimler ve ödeme kolaylıkları ile müşterilerin yardımcısı haline gelmektedirtı

Suzuki Swify 1.2 GL Ötv Fiyatı

      Cep dostu yakıt tüketimiyle birlikte en rahat bir sürüş sağlayan ve konforlu iç hacime sahip olan Swift’in yeni gelen düzenlemelerle birlikte 25.000-30.000 gibi bir tutara sahiptir. Siz de bu arabayla yollarda güzel ve kaliteli vakitler geçirmek istiyorsanız en yakın bayiyi ziyaret ediniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.