Yeni Volvo XC60

Araç güvenliği denilince ilk akla gelen marka olan Volvo’nun SUV kategorisindeki başarılı modeli XC60 yeni modeliyle vitrinleri süslemeye başladı. XC60’ın 2009 yılından beri devam eden serüveninde gözle görülür değişiklikler yaşandı ve sürücü güvenliği maksimum seviyeye ulaştırıldı. Üst modellerle karşılaştırılabilir seviyede tasarlanan iç donanımı sayesinde güvenlik ve konforu aynı çatı altında kullanıcısına sunan Volvo XC60 özellikleri bakımından da dikkatleri üzerine çekmektedir. T8 Twin Engine motoruyla gücü hissetmenizi sağlayan bu SUV modeliyle yolculuk yapmaktan keyif alacaksınız.

Şehiriçi Trafikte Güvenli Sürüş

Günümüzde araç sayısının yükselmesi ve beraberinde dikkatsizliğinde artmasıyla birlikte özellikle şehiriçi sürüş deneyimlerinde sık sık istenmeyen kazalarla karşılaşılmaktadır. bu tür sorunları engellemeyi ya da en aza indirgemeyi planlayan yeni Volvo XC60 sürücünün hakim olamadığı durumlarda devreye girerek olumsuz sonuçlardan kullanıcısını koruyabilmektedir. Güvenlik konusunda Volvo’nun geliştirmiş olduğu son teknolojiyle birlikte XC60 öndeki aracın ani fren yapması durumunda sürücünün belirli bir zamanda hamle yapmaması durumunda otomatik devreye girerek ya aracı durdurmakta ya da çarpmanın şiddetini azaltmaktadır. Yan yollardan caddeye çıkış ya da arayol bağlantılarında da devreye girebilen bu sistem sayesinde sürücü dalgın olsa bile kazadan en az zararla kurtulabilmektedir.

İç Alan Tasarımı

Yeni Volvo XC60 İsveç lüksünü bir araç içinde deneyimleyebileceğiniz en güzide modellerden biri olarak dikkat çekmektedir. Aydınlık tasarımı, lüks ve titiz işçiliği ile ince bir çalışmanın ürünü olan Volvo XC60’ın iç tasarımı doğal malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır. bu da hem kullanım ömrünü uzatmakta hem de araç içindeki lüks kavramını farklı bir boyuta taşımaktadır. Dokunmatik orta ekranın kullanımındaki kolaylık ve ses sistemindeki berraklık sayesinde eğlenceli bir yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz.

Volvo XC60 Dış Görünümü

Volvo modellerinin hepsinde karşımıza çıkan güçlü ve estetik tasarım web sitesinde paylaşılan Volvo XC60 resimleri üzerinden de anlaşılacağı üzere XC60’ın karizmatik bir havaya bürünmesini sağlamıştır. Motor kapağından aks sistemine far görünümünden tekerlek çıkıntılarına kadar her ayrıntısı titizlikle tasarlanmış SUV modeli Volvo’nun bu kategoride rakiplerine önayak olacak özelliklere sahip olmasını sağlamıştır. T şeklindeki ön far sistemiyle karşıdan gelen yaya ya da sürücüleri rahatsız etmeyen bir aydınlatma teknolojisine sahiptir ve kendi sürücüsüne de eşsiz bir görüş olanağı sunmaktadır.

XC60 Modelleri ve ÖTV Farkları 

Güvenlik ve konfora aynı anda sahip olabileceğiniz yeni Volvo XC60 modelini deneyimlemek için en yakın bayiiyi ziyaret edebilirsiniz.  Volvo XC60 ÖTV fiyatı modellerine göre 294.941 TL ve 323.291 TL arasında değişmektedir. KDV fiyatları dahil olmayan bu fiyatlara resmi web sitesi aracılığıyla da ulaşabilirsiniz. XC60 D4 AWD MOMENTUM, XC60 D4 AWD INSCRIPTION ve XC60 D4 AWD R-DESIGN olmak üzere 3 farklı tasarıma ve teknolojik özelliklere sahip modellerden size uygun olanını seçebilmek için de en yakın Volvo bayiindeki yetkili satıcılardan detaylı bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Bu üç model için de belirlenmiş olan ÖTV fiyatları farklı olup her birini diğerinden farklı kılan üstün özelliklerle yapılandırılmışlardır. 

Yeni Volvo XC60 Fiyatı

Şık tasarımı ve güvenli sürüş hizmeti ile sürücülerin tercih sebebi olan Volvo ÖTV ve KDV farklarıyla birlikte fiyatlarını güncellemiş bulunmaktadır. Resmi siteden de ulaşılabilecek güncel Volvo XC60 fiyatları farklı modellerinde de farklılık göstermektedir. Yeni Volvo XC60 fiyatı yeni güncellemeyle birlikte 350.000 ve 383.460 TL arasında değişmektedir. Yetkili satış bayiileri ile iletişime geçerek araçlara ilave edilebilen yeni özelliklerle birlikte net fiyatlar kolaylıkla belirlenebilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.