Yepyeni Ford Fiesta Active 1.0

Amerikan markası Ford otomobili 2018 yılına ait cazip modeliyle yine göz doldurmaya devam ediyor. Her açıdan sıra dışı özellikleri bir arada sunan ve sınırları zorlayan ford fiesta 1.0 özellikleri göz alıcı dış görünümüyle şehrin tek hakimi olacak. Bunun yanı sıra araç kendine has iç donanımıyla da adeta görenleri kendine hayran bırakacak bir yapıda tasarlanmış durumdadır. Üstelik sezon sonuna özel ötv indirimine dayanan yeni ford fiyat seçenekleri ile de her açıdan dikkatleri üzerine çeken bir otomobil markası olma yolunda kararlılıkla ilerlemektedir.

Dış Tasarım

Yepyeni Ford Fiesta Active adıyla beş kapılı olarak tasarlanmış vaziyette. 4068 mm uzunluğunda ve 1756 mm genişliğinde tasarlanmış olan bu araç beş koltukludur. Aracın dikkat çeken maksimum 1093 lt bagaj hacmi de dikkat çeken bir özelliğini meydana getirmektedir. Elektrik direksiyon tipi bulunan ford fiesta fiyatı araçta ayrıca düşük yakıtlı benzin tercih edilmiştir.  Aracın maksimum 1685 kg ağırlığı bulunmaktadır.

İç Tasarım

Elbette aracın iç tasarımı da dış tasarımı kadar oldukça üstün özellikleriyle adeta donatılmış haldedir. Önde, enine konumlandırılan 85 beygir gücünde bir motoru vardır. ABS tip fren sistemi bulunan 2018 model Ford Fiesta hava soğutmalı disklerden oluşan ön fren sistemine sahip olarak tasarlandı. Motor yağı kapasitesinin 4.6 lt olduğu ford fiesta 1.0 fiyatı söz konusu bu araç önden çekişli tasarlandı. Direkt enjeksiyon yakıt sistemine dayanarak tasarlanmış bir araç modeli olarak siyah, gri, beyaz gibi renk seçenekleriyle farklı renk tiplerini bir arada sunmaya devam etmektedir.

Motor Hacmi

Aracın kuşkusuz motor hacmine de değinmek gerekmektedir. Araç 85 beygir gücündedir. 42 litrelik yakıt deposu hacmi bulunmaktadır. Maksimum dakikada 4000-6000 devir yapabilme olanağı bulunan bu yeni model Ford fiesta 1.0 ötv fiyatı ayrıca dikkat çeken bir başka özellik olarak saatte maksimum 170 km hız yapabilmektedir. Ortada duran bütün bu sıra dışı ford fiesta ötv fiyatı özellikleri bakımından değerlendirildiği zaman gerçekten de alanının gözde ford fiesta resimleri modeli olmaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmek gerekmektedir. Öte yandan araç hatcback kasa tipine sahip olarak tasarlanmıştır.

Fiyat

Aracın sezon sonuna özel olarak indirimli fiyatıyla en yakın yetkili satıcılarına ulaşarak resmi fiyat bilgilerini görmeniz mümkün. Bunun yanı sıra ötv indirimi ile yeni Ford Fiesta’ya 2018 model olarak sahip olmak tamamen mümkün olmaktadır. Bütünüyle ortada duran bu sıra dışı özellikler nedeniyle de gerçekten de aracın her anlamda kusursuz bir şekilde tümüyle farklı yaklaşımları bir arada tutarak bulundurduğunu kesinlikle dile getirmek gerekir.

Elbette tümüyle ortada duran tüm bu yaklaşımlar da onu diğerlerinden tamamen ayrıcalıklı kılması adına son derece kaliteden ödün verilmeden tamamen ayrıcalıklı kılmaya yeter. Bu da her anlamda onun sıra dışı olma yönünden kalitesini arttıran en temel özelliklerini meydana getirir.

Elbette tümüyle bu özellikler sonucunda araca herkesin anında sahip olması mümkün olmaktadır. Üstelik şu sıralar yaşanan dolardaki dalgalanmalardan en az etkilenerek uygun fiyata dayanarak araç sahibi olmayı düşünenler için en ideal seçenekler arasında gelmesi olanaklı görülmektedir. Bu da tamamıyla dikkat çeken bir özelliğini meydana getirmesi adına gerçekten de son derece önemli bir konudur. Tüm bu konular itibariyle de her açıdan aracın sahip olduğu en temel özellikler her anlamda fark yaratacak ve bütün unsurları bir arada tutan özellikleriyle kaliteden ödün verilmeksizin sunulmaya devam edilecektir. Bu da aracın kalitesini arttıran en temel özellikler arasında gelerek en yakın bayilerden Ford Fiesta aracın en yeni modeline anında ulaşma imkanını bir arada tutmak adına gerçekten de önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.